Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

ÖNCÜ soğutma olarak projeleri hayata geçirirken kalite ve verimlilik sağlamayı etkin ve hızlı hizmet vermeyi ilke edindik. Ayrıca benimsediğimiz sorunsuz işletme anlayışının ışığında, ticari geçmişimiz süresince iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz ile kurduğumuz olumlu ilişkiler neticesinde kazandığımız güveni ve imajı kaybetmeden ilerlemek en önemli amacımızdır.

Kurucumuz ve genel müdürümüz Sayın Güven ÖNCÜ şirketimizin ticari kimliğinin, ahlaki ve toplumsal değerlerden vazgeçmeden ve sosyal sorumlulukların yerine getirilerek yürütülmesi konusu üzerinde önemle durmakta bunun ekonomilere ve işletmelere artan oranda değer kazandırdığına inanmaktadır. Bu konuda da ÖNCÜ ve örnek bir kuruluş olmak hedeflerimiz arasındadır.

VİZYONUMUZ

ÖNCÜ soğutma olarak geçmişine yakışır şekilde güvenilir, fark yaratan, kaliteli, saygın şirket kimliğini devam ettirmek. Çevresel, sosyal, ekonomik, teknolojik yeniliklere uyumlu olarak gelişen, ülke ekonomisine katkısı sürekli artan ve rekabetin giderek yoğunlaştığı küresel ekonomiden payını alarak ülkesini doğru ve aktif bir şekilde temsil eden bir kurum olmaktır.

Henüz İçerik Resmi Eklenmedi...