Hakkımızda

2007 Yılında genel müdürümüz Sayın Güven ÖNCÜ tarafından kurulan şirketimiz; Gemi soğutma sistemleri, Endüstriyel soğutma sistemleri, Chiller ve Cryo Chiller soğutma sistemleri konularında faaliyet göstermektedir.. Bu sistemlerin projelendirilmesi, kurulumu, servis ve bakımı gibi tüm süreçlerinde hizmet vermektedir.

Ayrıca bu sistemlerin ve işleyişinin parçası olan soğutma kompresörlerinin tamir, bakım ve yeniden üretimi, kompresör ve kompresör yedek parçalarının satışı, hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Şirketimiz kurulduğu yıllarda ürün ve hizmet yelpazesini genişletmeyi, sektörün ihtiyaçlarını karşılamayı, soğutma sektöründe ÖNCÜ olmayı taahhüt etmiş ve hedeflemiştir. Bu hedefe ulaşmak için yenilediğimiz hizmetlerimiz konusunda; artan hacmimiz, deneyimimiz ve değerli iş ortaklarımızdan aldığımız güç ile kendimize güveniyor, sağlam adımlarla ilerlemeye ve yenilenmeye devam ediyoruz.

ÖNCÜ soğutma olarak biz, hedefimizlerimize bir adım daha yaklaşmanın, sektörün ihtiyaçlarını karşılamanın ve ekonomik ömrünü tamamlamamış olan ürünleri ülke ekonomisine kazandırmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Henüz İçerik Resmi Eklenmedi...