Hakkımızda

2007 Yılında genel müdürümüz Sayın Güven ÖNCÜ tarafından kurulan şirketimiz; Gemi soğutma-ısıtma sistemleri, Endüstriyel soğutma sistemleri, Chiller soğutma sistemleri, Soğuk hava depoları konularında faaliyet göstermekte ve bu sistemlerin projelendirilmesi, kurulumu, servis ve bakımı ayrıca soğutma kompresörleri revizyonu ve tamiri ,stator sac paketi sarımı [bobinaj] gibi her aşamasında hizmet vermektedir.

Ayrıca bu sistemlerin ve işleyişinin parçası olan soğutma kompresörlerinin overhalu, ikinci el soğutma kompresörlerinin ve yedek parçalarının satışı, lazer kesim her marka ve modelde conta satışı, kompresör motorlarının ve A.C elektrik motorlarının sarımı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Şirketimiz kurulduğu yıllarda ürün ve hizmet yelpazesini genişletmeyi, sektörün ihtiyaçlarını karşılamayı, soğutma sektöründe ÖNCÜ olmayı taahhüt etmiş ve hedeflemiştir. Bu hedefe ulaşmak için yenilediğimiz hizmetlerimiz konusunda; artan hacmimiz, deneyimimiz ve değerli iş ortaklarımızdan aldığımız güç ile kendimize güveniyor, sağlam adımlarla ilerlemeye ve yenilenmeye devam ediyoruz.

ÖNCÜ soğutma olarak biz hedefimizlerimize bir adım daha yaklaşmanın, sektörün ihtiyaçlarını karşılamanın ve ekonomik ömrünü tamamlamamış olan ürünleri ülke ekonomisine kazandırmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Henüz İçerik Resmi Eklenmedi...