Teknik Servis Desteği

Verdiğimiz hizmetlerin temel yapı taşı aynı zamandada yaptığımız işlerin devamı niteliğinde gördüğümüz servis hizmetlerine ayrıca önem veriyoruz. Mesleki tecrübemiz gereği bir çok işletmenin can damarı olan soğutma sistemlerinin aksamadan işlemesinin taşıdığı önemi biliyor, alacağımız sorumluluk konusunda kendimize güveniyoruz.

Teknik donanıma sahip küçük birer atölye formundaki araçlarımız, konusunda uzman, akademik eğitimini, şirket kalite standartlarına uyum eğitimini alan, aldığı eğitimi tecrübeyle sabitlemiş dinamik ve disiplinli kadromuz ile servis hizmetlerimizi hızlı ve aktif olarak yürütmekteyiz.

Bünyemizde yazılımını yaptığımız (Programmable Logic Controller) PLC otomasyon sistemleri ile bakım anlaşmamız olan firmaların işleyişinin bir parçası olan soğutma sistemlerini uzaktan takip ediyoruz. Sistemin nominal değerler dışında çalışması ve alarm vermesi halinde, arızaya yol açan sorunun tespitini gerçekleştiriyoruz. Arızanın içeriğine uygun olarak uzaktan müdahale ediyor gereğinde ise teknik ekiplerimizi yönlendiriyoruz.